Üyelik
Ana sayfada bulunan “Üye Ol” butonu ile üye olabilirsiniz, üyeliğiniz onaylanmadan fiyatları göremezsiniz, üye olurken var ise anlaşmalı kargo firmanız ve Anlaşma Kodunuzu girebilirsiniz. Üye olduğunuzda geçmişe dönük tüm alışverişlerinize daha sonra ulaşabilirsiniz.
Her üyelik tarafımızca görüntülenecek ve onaylanacaktır, lütfen kayıt olurken tüm alanları doldurunuz.

antcollections.com üyeliğinizi kabul etmeme,durdurma ve üyelik sürecinde sizlerden extra bilgiler talep edebilir.
Üyeliğiniz aktif olduktan sonra satıcılara özel avantajlı fiyatları görebilir ürünleri sipariş vermeye başlayabilirsiniz.

 

Alışveriş
Sitemiz toptan satış sitesidir, her ürün renginden minimum 1 paket (4 adet) satın alabilirsiniz.
Stokta bulunan ürünleri sepetinize ekleyerek toplamda ne kadar ödemeniz gerektiğini kaç adet ürün ve hangi renkleri aldığınızı görerek siparişi rahatlıkla oluşturabilirsiniz.
Minimum 5 paket ürün sipariş edilmesi gerekmektedir.

 

Ödeme
Siparişlerinizi “Eft Havale ile Ödeme” seçeneği ile bitiriniz. Sipariş sistemimize düştüğünde hemen müşteri temsilcimiz sizinle irtibat kuracaktır.
Ödeme yapabileceğiniz yöntemler,

  • Kredi kartı – ( Alışveriş sonrası link gönderilecektir)
  • Mail Order
  • Eft/Havale
  • Kargo Tesliminde Ödeme

**Lütfen müşteri temsilcimiz sizinle irtibata geçmeden ödeme yapmayınız.

 

Teslimat
Sipariş adetine göre en geç  1-2 iş gününde ürünler hazır edilir. Kargo gönderilerinde kargo bedeli müşterilerimize aittir.
Siparişi tamamladıktan sonra temsilcimiz sizinle iletişime geçerek  ödeme ve gönderi konularında size yardımcı olacaktır.

 

Yurtiçi Teslimatları
Siteden verilen siparişler sizin anlaşmalı olduğunu Kargo/ Ambar ile veya Zeytinburnu içerisinde diğer firmalarda bulunan siparişleriniz ile birleştirilmek üzere bize ileteceğiniz firmaya gönderileceğimiz gibi ürünleri mağazamızdan gelip teslim alabilirsiniz.

Yurtdışı Teslimatları
Üye olurken mutlaka Kargo firmanız ve Kargo kodunuzu belirtiniz.

Teslimatı bildireceğiniz kargo firmasına yapabileceğimiz gibi Zeytinburnu içerisinde diğer firmalarda bulunan siparişleriniz ile birleştirilmek üzere bize ileteceğiniz firmaya gönderilebilir.

Whatsapp müşteri temsilcimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

**Yurtdışına gönderilen siparişlerin bölgelerine göre oluşacak tüm vergi ve gümrük vergileri müşteriye aittir ve toplama dahil


Yüklü alışveriş ve İş Ortaklıkları
Toptan işbirliği ve model başı 150 adet üzeri alımlarınız için bizimle irtibata geçmenizi rica ediyoruz.

 

Aklınıza takılan herhangi bir soru ile ilgili sitemizde bulunan +90 542 247 03 44 numaralı Whatsapp hattından, info@antcollections.com adresinden  veya İletişim formu’ndan bize ulaşabilirsiniz.

antcollections.com